Ve formuláři níže si vyberte kapitoly,
které vás nejvíce zaujaly a užijte si
výlet do Benátek bez starostí

Pro následující čas je tato příležitost určena jenom vám.
Využijete ji?

Recenze na Průvodce po Benátkách

Průvodce byl super, pomohl nám v orientaci a při přípravě cesty. Výborná byla domácí příprava 3 denní jízdenky na Vaporetto, to nemělo chybu. Průvodce byl dobře zpracovaný, obsahoval spoustu zajímavých informací pro pohodovou návštěvu Benátek a okolí.

Tereza Coufalová, Plzeň

Přestože jsem v Benátkách již několikrát byla, a trošku se tam orientuji, tak jsme použily vašeho průvodce, téměř od kapitoly ke kapitole, a byly jsme mile překvapené. Je to opravdu vynikající záležitost, hodně jsem svým kamarádkám, které zde byly poprvé, ukázala naživo a přečetla z vašich poznámek. Navštívily jsme mimo jiné sobotní grilování ryb a krevet, atmosféra nepřekonatelná, ani bych o tom nevěděla, kdybych nečetla vašeho průvodce. Takže vám chci ještě jednou poděkovat, vaše tipy jsou opravdu velmi užitečné a přínosné a průvodce je opravdu dobrá věc.  

Eva Palová, Zlín

Díky Vašemu úžasnému průvodci jsme si užily tři kouzelné dny. Díky tipům jsme viděly místa, na která bychom vůbec nenarazily, protože se o nich v běžných průvodcích nepíše. Váš průvodce je naprosto dokonalý, ušetřil nám spoustu peněz i stresování s organizací dopravy, ubytování a dalších praktických záležitostí. Užily jsme si Benátky trochu jinak než běžný turista.

Štěpánka Boušková, Praha

Velice děkuji za skvěle přehledný a inspirativní itinerář. Navíc ke stažení do mobilu.

Monika Mayerová, Sedlčany

Vaše informace v průvodci byly super - již jsem ho doporučila kamarádce, která se do Benátek chystá také s dcerou.

Zdenka Sádovská, Mratín

Průvodce je moc pěkně udělaný, určitě vás doporučím dál! Za vaše cenné rady jsem moc vděčná!

Barbora Charamzová, Praha

Průvodce pro nás byl nedocenitelným pomocníkem na našem prodlouženém víkendu v Benátkách! Vše jsem si stáhla do mobilu a měla stále při ruce. Pohodlně jsem si tak vždy našla důležité informace, rady a tipy.

Lenka Pavlíková, Panenské Břežany

Díky průvodci jsme rychle pochopili, jak v Benátkách vše funguje - hlavně co se týká dopravy. Nemuseli jsme nikde hledat všechny informace a rovnou jsme se mohli věnovat radostem.

Martin Polepil, Praha

Pro následující čas je tato příležitost určena jenom vám.
Využijete ji?

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?